Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Jak działają feromony \

Uwodzicielskie perfumy z feromonami

Feromony to substancje zaliczane do związków chemicznych. Przeważnie są to mieszaniny kilku substancji. Bardzo rzadko zdarza się by feromony były jednoskładnikowe. U zwierząt są to związki służące przywoływaniu osobników przeciwnej płci. Ponadto służą do obrony, alarmowania o niebezpieczeństwach, do wyrażania uczuć, itp. Ale feromony to nie tylko substancje wykorzystywane przez zwierzęta. Produkują je także rośliny. W odniesieniu do ludzi również mówi się o feromonach jako tajemniczych związkach sprawiających, że jedne osoby pociągają nas wizualnie jak też płciowo a inne nie. Niewątpliwie człowiek wydziela, specyficzny zapach, właściwy dla każdej osoby.

Najłatwiej można go rozpoznać, kiedy nie miesza się z innymi zapachami- perfum, wód toaletowych czy kolońskich. Choć do końca naukowo nie zostało potwierdzone, że ludzkie feromony istnieją, wiadomo, że w pocie czy oddechu mężczyzn istnieją pewne substancje, jakie nie pozostają bez wpływu na atrakcyjność prawdziwych mężczyzn. Dlatego tak często interesujemy się perfumami zawierającymi feromony.

Takich ofert na rynku jest kilkadziesiąt. Pytanie jakie wybrać by faktycznie wpłynąć na doznania innych osób. Po pierwsze nie istnieje coś takiego jak eliksir miłości, to trzeba sobie jasno powiedzieć, jednak są dowody na to, że używanie wód perfumowanych z dodatkiem feromonów może mieć wpływ na zainteresowanie ze strony kobiet. Jednak specjaliści przestrzegają, że w momencie kiedy zapach ulatnia się a wraz z nim feromony, może się okazać, że ta druga osoba już nie jest dla nas tak atrakcyjna jak uważaliśmy, kiedy zapach oddziaływał na nasze zmysły.

Czy wody toaletowe z feromonami podobają się kobietom? Zdecydowanie tak. Okazuje się, że to naprawdę działa. Nawet wśród oryginalnych perfum znajdziemy te z dodatkiem magicznych związków wpływających na męską atrakcyjność. Decydując się zastosowanie produktów z feromonami wybieramy ładne perfumy męskie, bo głównie liczyć się ich zapach. Natomiast feromony nie posiadają zapachu jako takiego. On istnieje jednak nie jest wyczuwalny świadomie, to znaczy nie można ich czuć, czujemy natomiast woń perfum czy wody perfumowanej. Na co dzień powinny to być nieduże stężenia, delikatne i lekkie na wieczór sięgnijmy po większe stężenia feromonów w perfumach.