Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Odpowiedniki drogich zapachów \

Tanie odpowiedniki markowych perfum

Często spotykamy na półkach w drogeriach flakoniki z nazwami, które głównie kojarzą się z wielkimi i słynnymi markami. Z pewnością większość z nas po nie sięga, dlatego, że ich zapachy są bardzo zbliżone do tych oryginalnych produktów. Ponadto, cena jest bardzo przystępna. Niestety prawdziwe perfumy zawierające dużą zawartość olejków eterycznych są drogie. Za standardową butelkę 30 lub 50 ml trzeba dać kilkaset złotych, co jest jednak dużym wydatkiem dla budżetu domowego. Toteż zamiast przepłacać by ładnie pachnieć, można pokusić się o kupno tańszego zamiennika. Z czym się to wiąże?

Na pewno ich woń jest mnie intensywna niż w przypadku oryginału, ponadto mogą się znacznie krócej utrzymywać na skórze. Niemniej jednak dużo niższa cena odpowiedników bardzo kusi. Jedną z najbardziej znanych firm na rynku oferujących swoje wody perfumowane o zbliżonych zapachach do tych markowych jest FM. Chyba większość z nas spotkała się z tą nazwą a może nawet miała okazję przetestować kilka zapachów na własnej skórze. Niektóre produkty tej firmy nie są w fantazyjnych falkonach, przez co także ich cena jest niższa.

Markowe wody i perfumy mają najczęściej designerskie opakowanie co nie pozostaje bez wpływu na ich wysoką wartość. Wśród wód FM znaleźć można zapachy klasyczne dobre na wiele różnych okazji jak i na co dzień. Panowie wśród proponowanych pozycji znajdą wody toaletowe na wiosnę i lato, oraz na każdą inną porę roku. Odpowiedniki znanych marek, można testować, a na pewno warto. Przed zakupem upewnimy się czy są to produkty rzeczywiście przypominające te oryginalne. W żadnym razie nie są to podróbki a jedynie tańsze zamienniki. Poza standardowymi zapachami pojawia się kolekcje luksusowe, dobre na ważne okazje jak też wody perfumowane z feromonami. Te cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ wiele osób, chce zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej.

Tańsze odpowiedniki markowych wód perfumowanych, zostały stworzone z inspiracji podobnymi składnikami, jak te, które użyte zostały dla wytworzenia oryginałów. Męskie perfumy zamienniki, to fajna propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą pachnieć luksusem, ale nie koniecznie chcą wydawać duże sumy na markowe perfumy.