Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Dobór perfum \

Najlepsze zapachy na wiosnę/lato i jesień/zimę

O każdej porze roku powietrze pachnie inaczej, a to nie pozostaje bez wpływu na zapach używanych przez nas perfum. Wiosną gdy wszystko dookoła rozkwita, powietrze staje się świeże i rześkie wybieramy lekkie zapachy. Perfumy na jesień i zimę zwłaszcza męskie tworzone są z nut ciepłych, korzennych, mocniejszych niż te na wiosnę, ale jednocześnie niezbyt ciężkich. Choć mogłoby się wydawać, że panowie przywiązują do tego mniejszą wagę to jednak znaczna część płci męskiej lubi dobrze pachnieć i zwraca uwagę na to jakie wody polecane są jesienią a jakie latem.

Mówi się, że zapachy, których używamy od dawna powszednieją nam i przestajemy je czuć. Dlatego najlepszym sposobem na to jest sezonowa zmiana upodobań. Warto wybierać inne zapachy na wiosnę, jeszcze inne perfumy na jesień i zimę. Każda z pór roku odznacza się inną wilgotnością powietrza a już na pewno temperaturą, więc trzeba podkreślić, że rozmaite nuty zapachowe różnorodnie reagują pod wpływem tych czynników. Toteż stąd jedne wody toaletowe bardziej podobają się nam w lecie a inne jesienią i na odwrót.

Z pewnością zapach naszego ciała powinien harmonizować z wiosennym powiewem w pogodzie. To co na zewnątrz niech fajnie reaguje z naszymi perfumami. Na pewno odpowiednie są nuty orzeźwiające, lekkie, z odrobiną goryczki czy mocniejszych akcentów, ale nie nachalnych. Zapach to nie tylko chęć wyróżniania się w tłumie i zwracania na siebie uwagi, to także sposób na dodanie sobie nieco animuszu. Męskie zapachy na wiosnę i lato powinny więc, porywać fajnymi kompozycjami nieco tajemniczymi i samym użytkownikom przydawać energii, która na wiosnę jest szczególnie potrzebna.

Niektórzy sięgają również po perfumy zawierające feromony, by zakochać się na wiosnę, wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej. Jednak zapach to coś więcej niż tylko ulubiona woń. Potrafi działać cuda, co zostało udowodnione, bo dobieramy się w pary głównie za sprawą zapachów. Jeśli harmonizują one z naszymi wyobrażeniami i łechcą zmysły to znaczy, że jest to odpowiednia osoba. Toteż mężczyzna powinien wybierać wody toaletowe inne także na jesień i zimę, zgodne ze swoją naturą.