Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/snv.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Męskie nuty zapachowe \

Męskie perfumy cytrusowe, drzewne, korzenne, orientalne

Zadbany mężczyzna musi mieć na półce w swej łazience fajny zapach. Dobre perfumy są przecież nie tylko oznaką świetnego gustu danej osoby, ale i jej własnej chęci zadbania o swój wizerunek. Prawdziwy mężczyzna, musi się odznaczać, tym, że chce być modny, elegancki, postrzegany przez pryzmat przywiązywania wagi także do wyglądu i zapachu. Przede wszystkim podstawą pielęgnacji jest dobry dezodorant. Nie musi odznaczać się silnym zapachem, najważniejsze by był skuteczny, to znaczy pozwalał eliminować nadmierną potliwość.

Kolejny krok to wyposażenie męskiej kosmetyczki w adekwatny do jego osobowości zapach perfumowany. Propozycji jest wiele. Trudno narzekać, że mamy mały wybór. Dzisiaj w drogeriach i perfumeriach mamy do wyboru mnóstwo perfum i wód toaletowych tych znanych firm jak też tańszych producentów. Każdy flakonik skrywa osobny zestaw zapachowy. Nawet testując każdy wnikliwie nie zawsze jesteśmy w stanie ocenić, co zostało w nim tak naprawdę skomponowane. Dlatego warto nieco zapoznać się z nutami zapachowymi jakich używa się do produkcji perfum i perfumowanych wód toaletowych.

Pierwsze co zwraca naszą uwagę na sklepowych półkach to flakony, ich kształt i kolorystyka. Wiele z nich zamkniętych w buteleczkach o ciemnych barwach są zapachami ostrymi, mocnymi, polecanymi na wieczór. I ta tendencja w większości się sprawdza. Zatem jeśli poszukujemy właśnie czegoś takiego to trzeba najpierw przyglądać się właśnie takim flakonom. Mocne czasami pikantne zapachy zawierają często sporo korzennych i orientalnych olejków. Mają to do siebie, że dają poczucie ciepła, wokół a jednocześnie są nieco ciężkie. To nuty polecane szczególnie na zimę.

Natomiast cytrusy jako składniki perfum, zdecydowanie bardziej odpowiadają takim porom roku jak wiosna czy lato. Orzeźwiające nuty pomarańczy, limonki, połączone z lekkimi nutkami drzewnymi to kompozycje dla każdego mężczyzny, który chce się poczuć świeżo. Zapachy z cytrusami w roli głównej to przede wszystkim propozycje do pracy, na spacer zakupy czy spotkanie z kolegami. Wybierając taki prezent dla swojego mężczyzny żadna kobieta nie będzie mogła narzekać na brak zachwytu z jego strony. Zazwyczaj lubimy lekkie orzeźwiające perfumy, więc z pewnością uda się uderzyć w męski gust.